Informacje
Kursy
Polub Nas

Aktualności
DNI OTWARTYCH DRZWI - 21/08/2015 10:27

DNI OTWARTYCH DRZWI

Cykl bezpłatnych lekcji pokazowych

Ze względów organizacyjnych prosimy o telefoniczną rezerwację miejsc:

tel. 22 374 83 78, 607434361, 601895727

HARMONOGRAM

DZIECI PRZEDSZKOLNE i WCZESNOSZKOLNE

13 i 20 WRZEŚNIA (NIEDZIELA)

10.30-11.30 Lekcja pokazowa kursu dla dzieci 3-4 letnich oraz ich rodziców

Przekonasz się, jak duże korzyści przynosi rozpoczęcie zabaw z czytaniem we wczesnym dzieciństwie. Doświadczysz, ile radości niesie to ze sobą oraz jak duży wpływ ma na rozwój intelektualny i emocjonalny Twojego dziecka.

12.30-13.30 Lekcja pokazowa kursu dla dzieci 5-6 letnich oraz ich rodziców

Dowiesz się, jak dzięki odpowiednim  zabawom dzieci mogą szybko nauczyć się czytania oraz jak kluczowe znaczenie ma to dla ich poczucia pewności siebie, kiedy już pójdą do szkoły.

14.30-15.30 Lekcja pokazowa kursu dla dzieci z klas I i II oraz ich rodziców

Zobaczysz jak podczas zajęć Twoje dziecko uczy się czytania i skutecznie podnosi jego biegłość, doskonale się przy tym bawiąc, a także, jak zbudować w dziecku przekonanie "poradzę sobie".

DZIECI SZKOLNE

12 i 19 WRZEŚNIA (SOBOTA)

10.30 - 11.30 Lekcja pokazowa kursu dla dzieci z klas III i IV oraz ich rodziców

Dowiesz się, co takiego sprawia, że dzieci na naszych zajęciach nie mogą doczekać się treningu czytania. Zobaczysz, jak grając w Gniew Smoka, można uczyć się tabliczki mnożenia, ortografii czy dat historycznych. Zobaczysz, jak przeżywanie emocjonalnych przygód w grach fabularnych, może rozwijać wewnętrzne przekonanie "poradzę sobie" i uczyć się budować coraz lepsze relacje z rówieśnikami.

12.30-13.30 Lekcja pokazowa kursu dla dzieci z klas V i VI oraz ich rodziców

Dowiesz się, jak poprzez odpowiedni trening na naszych zajęciach sprawić, by Twoje dziecko samodzielnie i w krótszym czasie odrabiało lekcje, a także dostawało lepsze oceny w szkole. Pokażemy Ci, co robimy, by dzieci zaczęły wierzyć w siebie i co za tym idzie, pewniej czuły się na lekcjach oraz w grupie rówieśników.

14.30-15.30 Lekcja pokazowa kursu dla młodzieży gimnazjalnej i rodziców

Zobaczysz , jak dzięki treningowi odpowiednich technik na naszych zajęciach gimnazjaliści wyrabiają nawyki samodzielnego, sprawnego uczenia się. Jak, dzięki temu może wzrosnąć ich poczucie odpowiedzialności za ten obszar oraz jaki wpływ  ma to na wyniki egzaminu gimnazjalnego. Dowiesz się również, jak poprzez specjalne dramy młodzież uczy się radzić sobie z własnymi emocjami.

DOROŚLI

11 i 18 WRZEŚNIA (PIĄTEK)

18.00-19.30 Lekcja pokazowa kursu dla młodzieży licealnej, studentów oraz dorosłych

Doświadczysz, jak poprzez uczestnictwo w naszych zajęciach można opanować spójny system uczenia się, który znacząco przyspieszy Twoje tempo i komfort przyswajania informacji. Podczas prezentacji doświadczysz, jak duży postęp możesz osiągnąć w biegłości czytania, a także poznasz jedną z wielu technik pamięciowych.

FESTIWAL NAUKI

Pokaz eksperymentów naukowych dla dzieci, które można obejrzeć po każdych warsztatach


Stopka

Wszystkie materiały dostępne na stronie są własnością Akademii Otwock, bądź są dostępne na otwartych licencjach.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Jak wyłączyć pliki cookies dowiesz się tutaj

 ↑