Informacje
Kursy
Polub Nas

skoczki_male.jpgKWANTOWY UMYSŁ

SZYBKIE CZYTANIE i ROZWÓJ OSOBISTY DLA LICEALISTÓW, STUDENTÓW I DOROSŁYCH


Czy zauważyłeś, jak bardzo Twoje życie różni się od życia Twoich rodziców?
Czy zdajesz sobie sprawę z tego w jak odmiennym od dzisiejszego świecie będą żyły Twoje dzieci? Dlaczego tak się dzieje?
Naukowcy oszacowali, że co kilka lat osiągnięcia naukowe wypierają całkowicie dotychczas uważaną za "nowoczesną" wiedzę. Pewnie już wiesz, dlaczego nikt dzisiaj nie zastanawia się nad tym czy warto się uczyć i czytać, a jedynie jak to zrobić szybciej, skuteczniej i z jeszcze lepszym efektem.
Każdy z nas zmienia pracę przynajmniej kilka razy w ciągu swojego życia. Proste, rutynowe czynności prawie znikają z rynku pracy. Zastępują je nowe zawody, do których nie wystarczy posiadać określone umiejętności. Dziś, aby być cenionym pracownikiem trzeba umieć szybko zmieniać swoje kwalifikacje, nadążać za nowymi odkryciami z danej dziedziny, umieć kreatywnie i elastycznie korzystać z  posiadanej wiedzy.
Jaka jest zatem szansa na to, żeby sposoby uczenia się, które poznałeś na początku swojej edukacji, kilka lub kilkanaście lat temu, (i z których nadal korzystasz) zapewniły Ci sukces we wciąż zmieniającym się świecie?
Jak myślisz, kiedy wiedza, którą posiadasz zostanie zastąpiona przez odkrycia i technologie, o których dziś nie śni się nawet naukowcom?  Czy zdałeś już sobie sprawę z tego, że dla Twoich dzieci będą one czymś tak powszednim  jak Twój telefon komórkowy dla Ciebie?
Mimo błyskawicznego rozwoju mediów, takich ja telewizja czy Internet, nikt do tej pory  nie wymyślił  szybszego i bardziej efektywnego sposobu zdobywania wiedzy niż 
  C Z Y T A N I E
To oczywiście potrafisz. Byc może czytasz dużo i z przyjemnością. A może czytanie kojarzy Ci się z nudnymi, szkolnymi lekturami?
To nie ma znaczenia w momencie, w którym zdasz sobie sprawę jak wiele korzyści może przynieś Ci zwiększenie Twojego tempa czytania 4-6 razy (to średni wynik naszych kursantów!!!). 
Dwie najnowsze pozycje z dziedziny, którą się zajmujesz się w pracy  - w godzinę?
Zapomniana, nudna lektura  - na przerwie obiadowej?
Książka z Twojej ulubionej serii, na którą czekasz, a masz czas dopiero późnym wieczorem  - w 20 minut? 
To 4-6 razy więcej wolnego czasu dla Ciebie. Chyba wiesz już co z nim zrobisz….     


Stopka

Wszystkie materiały dostępne na stronie są własnością Akademii Otwock, bądź są dostępne na otwartych licencjach.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Jak wyłączyć pliki cookies dowiesz się tutaj

 ↑