Informacje
Kursy
Polub Nas

MO_final2_male.jpg

MAŁY ODKRYWCA ZACZAROWANY ZAJĄCZEK 
Program dla dzieci 3-4 letnich
Program wykorzystuje niezwykły potencjał intelektualny dzieci, które są w wielu przedszkolnym. Podczas zabaw i doświadczeń dzieci uczą czytania swoje misie przez co mimowolnie same nabywają tę umiejętność. Dzieci uczą się nie wiedząc o tym, budzą w sobie fascynacje do poznawania świata podczas eksperymentów chemiczno-fizycznych, z którymi stykamy się na co dzień. 
czytaj więcej >>>> 
 
MAŁY ODKRYWCA PRZYGODA NA WYSPIE
Program dla dzieci 5-6 letnich
Program dla dzieci starszych jest logicznie skonstruowaną grą przygodową, w której dzieci uczestniczą przez cały rok. Dzieci starsze stają się podróżnikami, którzy znaleźli się na bezludnej wyspie. Na wyspie znajdują klucz, który przenosi ich w czasie i przestrzeni.
czytaj więcej >>>> 
  

podstawowa_cala_male.jpg

MĄDRE DZIECKO PRE  PRZYGODA NA PLANECIE TINIA
Program dla dzieci z klasy 1 i 2
Program kładzie nacisk na umiejętności szkolne. Dzieci uczą się posługiwać narzędziami za zakresu Map Myśli, technik pamięciowych i szybkiego czytania. Dzieci odkrywają własny potencjał i zdolności dzięki temu budują wewnętrzne przekonanie „dam radę w każdej sytuacji”. 
czytaj więcej >>>> 


MĄDRE DZIECKO WOJOWNICZKI I RYCERZE JEDI
Program dla dzieci z klasy 3 i 4
Ten program kładzie większy nacisk na rozwijanie umiejętności szkolnych. Dzieci zaczynają czynić wprawki do posługiwania się umysłowymi narzędziami, które pomagają w opanowaniu szkolnego materiału. W zakres kursu wchodzą mapy myśli, techniki pamięciowe i szybkie czytanie.  
czytaj więcej >>>> 
 
UCZEŃ Z CHARAKTEREM - MŁODZI NAUKOWCY NA TROPIE
Program dla dzieci z klas 5 i 6
Dzieci te uważają, że są już w przeddzień wejścia w dorosłość, dlatego wymagają specjalnego, poważnego traktowania siebie, swoich emocji i przeżyć. Program dla nich jest zaawansowanym treningiem szybkiego czytania i technik pamięciowych.
czytaj więcej >>>>   

GzK_male.jpg

GIMNAZJALISTA Z KLASĄ 
Program dla młodzieży gimnazjalnej
Program pozwala nabyć umiejętności sprawnego pozyskiwania informacji, takich jak szybkie czytanie, techniki pamięciowe, twórcze myślenie , koncentracja. Podczas kursu gimnazjaliści przechodzą profesjonalne szkolenie z autoprezentacji i mają występy przed kamerą, poznają somatoterapeutyczne procedury z lękiem i złością.
czytaj więcej >>>>

kwantowyfinal2_male.jpg

KWANTOWY UMYSŁ – Kurs szybkiego czytania i technik rozwoju intelektu dla licealistów, studentów i dorosłych
Cel, który realizujemy to opanowanie szybkiego czytania oraz wykształcenie umiejętności zaangażowania i wykorzystania własnych intelektualnych możliwości do szybkiego i bardziej racjonalnego uczenia się. Efektem treningu jest zintegrowany system uczenia się.
czytaj więcej >>>>   

RODZICE2_male.jpg

WARSZTATY DLA RODZICÓW – Dla wszystkich rodziców, których dzieci uczęszczają na zajęcia w Akademii.
Warszaty dla rodziców są integralną częścią wszystkich naszych kursów dla dzieci. Poczas zajęć dowiadują się Państwo m. in.: jak ćwiczyć z dzieckiem w domu, jak zachęcać je i motywować, w jaki sposób podchodzić do szkolnych sukcesów i niepowodzeń, tak by dziecko odbierało je jako zbieranie doświadczeń, a nie ocenę swojej osoby. Przede wszystkim jednak, na warsztatach staramy się pokazać, jak wielkie możliwości ma każde dziecko i w jaki sposób do nich dotrzeć.
Zobacz program >>>>   


Stopka

Wszystkie materiały dostępne na stronie są własnością Akademii Otwock, bądź są dostępne na otwartych licencjach.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Jak wyłączyć pliki cookies dowiesz się tutaj

 ↑